Фото Видео  Ѕирнете во домот на Марк Закерберг

(Фото/Видео) Ѕирнете во домот на Марк Закерберг

еМАГАЗИН | на 1.2017

Основачот на најголемата социјална мрежа Фејсбук, Марк Закерберг, во последно време сѐ повеќе и дозволува на јавноста да ѕирне во неговиот приватен живот, кој претходно го држеше далеку од љубопитните...

Поглед во домот на Марк Закерберг

Поглед во домот на Марк Закерберг

Кајгана | на 1.2017

Марк Закерберг е еден од најбогатите луѓе на планетата. Судејќи според некои примери од други богати луѓе, неговиот дом мора да е неверојатен. Но, според овие фотографии, домот на Закерберг е едноставен...

Погледнете како изгледа домот на Марк Закерберг   Многу ќе се изненадите

Погледнете како изгледа домот на Марк Закерберг – Многу ќе се изненадите

Точка | на 1.2017

Марк Закерберг е еден од најбогатите луѓе во светот, па многумина претпоставуваат дека живее во безобразно луксузна вила полна со работи кои „обичните смртници“ не можат ни да си ги замислат. Вистината...

МНОГУ ПОСКРОМНО ОД МИЛИЈАРДЕРИТЕ  Вака изгледа куќата на Марк Закерберг

МНОГУ ПОСКРОМНО ОД МИЛИЈАРДЕРИТЕ: Вака изгледа куќата на Марк Закерберг!

Фактор | на 1.2017

Марк Закерберг, основач на најпопуларната социјална мрежа-Фејсбук, неодамна доби ќерка па отсуствуваше од работа како би можел да ужива со најмилите. За разлика од повеќето познати личности, и неговата...

Марк Закерберг ги отвори вратите од својот дом

Марк Закерберг ги отвори вратите од својот дом!

За забава | на 1.2017

Основачот на најголемата социјална мрежа Фејсбук, Марк Закерберг, во последно време сѐ повеќе и дозволува на јавноста да ѕирне во неговиот приватен живот, кој претходно го држеше далеку од љубопитните...

МАРК ЦУКЕРБЕРГ И СЕМЕЈСТВОТО  Основачот на Фејсбук ја покажа ќерка си

МАРК ЦУКЕРБЕРГ И СЕМЕЈСТВОТО: Основачот на Фејсбук ја покажа ќерка си

Телеграф | на 1.2017

Марк Цукерберг е еден од најбогатите луѓе на светот. Многумина мислат дека основачот на Фејсбук живее во безобразно луксузна вила полна со работи кои обичните смртници не можат ни да ги замислат, но не...

Ѕирнете во куќата на Марк Закерберг   ќе се изненадите како изгледа

Ѕирнете во куќата на Марк Закерберг – ќе се изненадите како изгледа

Таратур | на 1.2017

Закерберг е еден од најбогатите луѓе на светот, па многумина претпоставуваат дека живее во безобразен луксуз во многусобна вила полна со ствари кои „обичните смртници“ не можат да си ги дозволат. Да, точно...

Марк Закерберг откри како изгледа неговиот дом и како функционира системот Џарвис

Марк Закерберг откри како изгледа неговиот дом и како функционира системот Џарвис

Кафе пауза | на 1.2017

Марк Закерберг, програмер и основач на Фејсбук, е еден од најбогатите луѓе во светот. Сигурно си мислите дека неговиот дом изгледа луксузно и скапо. Домот е навистина неверојатен, но поради друга причина....

Куќата на Марк Цукерберг

Куќата на Марк Цукерберг

Fashionel | на 1.2017

Еден од најбогатите и највлијателните луѓе на планетава, основачот на најпопуларната социјална мрежа Фејсбук, Марк Цукерберг живее прилично скромно и вели дека многу е посреќен кога се буди наутро да може...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност