Октај Ахмед демантира дека се пријавил на конкурсот на Министерството за здравство

Октај Ахмед демантира дека се пријавил на конкурсот на Министерството за здравство

Maxim | на 11.2012

Проф. д-р Октај Ахмед ја демантираше информацијата која се рашири по македонските медиуми дека тој бил првиот пријавен на конкурсот на Министерството за здравство. Деновиве во печатените и во електронските...

ДЕМАНТ   Ниту работам  ниту ќе работам во здравство  ниту  пак  планирам да аплицирам

ДЕМАНТ - Ниту работам, ниту ќе работам во здравство, ниту, пак, планирам да аплицирам

Факултети | на 11.2012

Деновиве во печатените и во електронските медиуми, како и на социјалните мрежи е актуелен конкурсот на Министерство за здравство, според кој кандидатите за советници кои ќе се ангажираат при ова Министерство...

Октај Ахмет демантира дека се пријавил на конкурсот на Тодоров

Октај Ахмет демантира дека се пријавил на конкурсот на Тодоров

Прес 24 | на 11.2012

Проф. д-р Октај Ахмед ја демантираше информацијата која се рашири по македонските медиуми дека тој бил првиот пријавен на конкурсот на Министерството за здравство. Деновиве во печатените и во електронските...

Октај Ахмед демантира дела аплицирал на конкурсот кај Тодоров

Октај Ахмед демантира дела аплицирал на конкурсот кај Тодоров

Либертас | на 11.2012

Проф. д-р Октај Ахмед демантира дека тој е првиот пријавен на конкурсот на Министерството за здравство, откако со неговото име се шпекулираше на социјалните мрежи, а истото го пренесоа и неколку медиуми....

Октај  Не сум конкурирал во министерството за здравство

Октај: Не сум конкурирал во министерството за здравство

Комуникација | на 11.2012

„Деновиве во печатените и во електронските медиуми, како и на социјалните мрежи е актуелен конкурсот на Министерство за здравство, според кој кандидатите за советници кои ќе се ангажираат при ова Министерство...

Професорот со IQ 156 демантира дека аплицирал за позицијата советник на министерот за здравство

Професорот со IQ 156 демантира дека аплицирал за позицијата советник на министерот за здравство

Sky | на 11.2012

Откако во некои медиуми се појави информацијата дека Ахмед Октај, основачот на Менса Македонија се кандидирал за позицијата советник на министерот Тодоров, Октај преку писмо ги демантираше овие информации....

Генијалецот негира дека е пријавен на конкурсот на Министерството за здравство

Генијалецот негира дека е пријавен на конкурсот на Министерството за здравство

A1on | на 11.2012

Проф. д-р Октај Ахмед демантира дека е првиот пријавен на конкурсот на Министерството за здравство, откако со неговото име се шпекулираше во неколку медиуми, а и преку социјалните мрежи. Во продолжение...

Октај негира дека конкурирал на огласот кај Тодоров

Октај негира дека конкурирал на огласот кај Тодоров

+Инфо | на 11.2012

„Деновиве во печатените и во електронските медиуми, како и на социјалните мрежи е актуелен конкурсот на Министерство за здравство, според кој кандидатите за советници кои ќе се ангажираат при ова Министерство...

Октај Ахмед демантира дела аплицирал на конкурсот

Октај Ахмед демантира дела аплицирал на конкурсот

Курир | на 11.2012

Проф. д-р Октај Ахмед демантира дека тој е првиот пријавен на конкурсот на Министерството за здравство, откако со неговото име се шпекулираше на социјалните мрежи, а истото го пренесоа и неколку медиуми....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност